ADÓ 1%

Kedves Látogató!
A Patrónus Egyesület tevékenységének a megismertetése érdekében hirdetéseket, cikkeket, riportokat jelentetett és jelentet meg a helyi médiában.
Szórólapot - NCA támogatásával-, plakátot, honlapot készített az Egyesület a tevékenységéről, az Egyesület által működtetett szociális intézményben- lakóotthon-  élőkről.
Ennek eredményeképpen az 1%-os felajánlások összege az elmúlt években jelentősek voltak és hozzájárultak a lakóotthonban élő sajátos igényű emberek életkörülményeinek javításához, fejlesztéséhez.

Ha Ön úgy dönt, hogy szervezetünket jelöli meg kedvezményezettnek, kérem kövesse az alábbi lépéseket:

• Töltse le a kitöltendő hivatalos rendelkezést tartalmazó dokumentumot oldalunkról
  • Nyomtassa ki a dokumentumot
  • Tegye bele egy borítékba
  • A borítékon tűntesse fel az ÖN NEVÉT, LAKCÍMÉT ÉS ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT, egyébként a nyilatkozata érvénytelennek minősül
  • A nyilatkozatot tartalmazó borítékot csatolja a 2006. évi adóbevallása mellé.

Támogató segítségét tisztelettel köszönöm:
Eisert Lászlóné s.k.
elnök

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT
A BEFIZETETT ADÓ EGY SZÁZALÉKÁRÓL

A kedvezményezett adószáma:

A kedvezményezett neve:
Patrónus Egyesület
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TUDNIVALÓK
Ezt a nyilatkozatot csak akkor töltse ki, ha valamely társadalmi szervezet, alapítvány vagy külön nevesített intézmény, elkülönített alap javára kíván rendelkezni.
A nyilatkozatot tegye egy olyan postai szabvány méretű borítékba, amely e lap méretét csak annyiban haladja meg, hogy abba a nyilatkozat elhelyezhető legyen.

FONTOS!

A rendelkezése csak akkor érvényes és teljesíthető, ha a nyilatkozaton a kedvezményezett adószámát, a borítékon pedig az ÖN NEVÉT, LAKCÍMÉT ÉS AZ ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT pontosan tünteti fel.

2006 © Patrónus Egyesület
A honlap a Nemzeti Civil Alap támogatásával valósult meg.
frissítve: 2009. február